Aktualności/ ogłoszenia na temat:

- utrudnień w dostarczaniu wody,
- nagłych przerwach w dostawie wody,

- wykonywanych pracach konserwacyjnych,

- awariach sieci wodociągowej

kran

W związku z prowadzoną modernizacją ujęcia wody w Piotrkowie nastąpiła awaria pompy głębinowej. W związku z tym mieszkańcy Piotrkowa Pierwszego, Piotrkowa Drugiego, Piotrkowa-Kolonii oraz części Jabłonny Drugiej w dniu 24 listopada (wtorek) mogą mieć utrudniony dostęp do wody. Cały czas trwają prace w celu jak najszybszego usunięcia awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

kropla z kranu

Informujemy, że w związku z brakiem wody na ujęciu w Krzczonowie, z którego zasilane są budynki w Piotrkowie-Kolonii, od dnia 28 czerwca do odwołania występować będą duże utrudnienia i przerwy w dostawie wody. Przerwy planowane są codziennie w godzinach 14.00-20.00 począwszy od piątku 28 czerwca.

W razie konieczności Gmina Jabłonna dostarczać będzie wodę mieszkańcom niezbędną do celów gospodarczych.
O utrudnieniach informować będziemy na bieżąco.
kropla z kranu

Wodrol sp. z o.o. zwraca się z apelem do mieszkańców Gminy Jabłonna o rozważny i możliwie oszczędny pobór wody oraz ograniczenie do minimum podlewania ogródków, mycia pojazdów i napełniania basenów w okresie upałów.

Związany z tym rozbiór wody powoduje spadek ciśnienia w sieci, w związku z tym występują trudności z dostarczeniem jej na wyższe piętra oraz do miejscowości znajdujących się na tzw. końcówkach sieci. W trakcie pracy stacji uzdatniania wody, przy maksymalnych wydajnościach, dochodzi do przeciążenia układu pompowego, co może przekładać się na większą awaryjność sieci wodociągowych.

Pamiętajmy, że nieracjonalne korzystanie z  wody może przyczynić się do tego, że zabraknie wody tam, gdzie ona będzie w danym momencie niezbędna.

kropla z kranu

Informujemy, że w związku z brakiem wody na ujęciu w Krzczonowie, z którego zasilane są budynki w Piotrkowie-Kolonii, od dnia 27 czerwca do odwołania występować będą duże utrudnienia i przerwy w dostawie wody.

Przerwy planowane są w godzinach 16.00-6.00 co drugi dzień począwszy od czwartku 27 czerwca.

O utrudnieniach informować będziemy na bieżąco.

kran

Uprzejmie informujemy, że w związku z brakiem wody na ujęciu w Krzczonowie w dniach 19-20 kwietnia 2019 r. (piątek, sobota) są planowane 3-4 godzinne przerwy w dostawie wody w miejscowości Piotrków-Kolonia.

przekreslony kran

„WODROL” Sp. z o.o. informuje, że dnia 17.09.2018 r. w godz. 8:00-16:00 nie będzie wody z ujęcia JABŁONNA z powodu modernizacji sieci wodociągowej w miejscowościach: Jabłonna Pierwsza, Jabłonna Druga, Jabłonna-Majątek, Wierciszów, Tuszów, Czerniejów, Żabia Wola. Za utrudnienia przepraszamy.

przekreslony kran

Z powodu awarii wodociągu w m. Jabłonna Druga w dniu 29.08.2018 r. nie będzie wody od ulicy Wesołej do Kościoła.

przekreslony kran

UWAGA!!! Nastapila awaria ujecia wody w Jablonnie podczas przebudowy drogi DW835! Za utrudnienia przepraszamy! WODROL obecnie usuwa awarie.